Як захистити обліковий запис Instagram від злому?

2022-07-01

102

как взламывают аккаунты в инстаграм
Щоб захистити свій обліковий запис в Instagram від злому, насамперед необхідно знати, яким чином його можуть зламати. Розуміючи, яким чином діють хакери, ви зможете убезпечити свій обліковий запис від можливих атак у майбутньому. Найчастіше зламують тих користувачів Instagram, які не знають принципу роботи цього процесу. Instagram є однією з популярних великих світових соціальних мереж, тому не дивно, що найчастішими запитами в пошукових системах є питання як зламують акаунти в Інстаграм? І що робити, якщо ви не можете увійти до облікового запису? Існує ряд способів, які доступно розкажуть, як користуватися телефоном так, щоб жоден хакер не зміг зловити вас у пастку.

Навіщо зламують акаунти в Instagram?

как взламывают аккаунты в инстаграм У більшості випадків, шахраї хочуть отримати доступ до вашого облікового запису IG, щоб скористатися репутацією. За допомогою вашої репутації в очах передплатників, шахраї будуть вимагати різні речі: найчастіше гроші у передплатників, з якими колись велося листування в Instagram директі. Якщо ви заздалегідь розумітимете, як хакери зможуть зламати сайт з вашими даними, як шахрай міг увійти в обліковий запис, ви значно зменшите ймовірність майбутнього злому. Слід знати, що зломи є передумовами серйозних проблем. Якщо ви не знаєте, як грамотно поводитися з телефоном та мережею, то можете нарватися на втрату особистих даних, а ваша сторінка на сайті Instagram перетвориться на плацдарм для шахрайства, розсилання спамних повідомлень та публікацій. Можна навести наочний приклад трагічного злому акаунту в Instagram, який стався 2020 року. Юний хакер зміг отримати доступ до облікового запису популярної людини в Твіттері і попросив від імені власника сторінки біткоїни. В результаті він зміг заробити біткоїни на два мільйони доларів від фоловерів таких знаменитостей як Ілон Макс та Білл Гейтс. Ось чому завжди потрібно бути підготовленим та знати, як діяти, якщо сайт зламали.

Що робити, якщо хтось намагається зайти до Instagram?

как взламывают аккаунты в инстаграм Така соціальна мережа як Instagram гарантує своїм клієнтам надійний захист персональних даних, оскільки в основі закладено систему безпеки на сучасних протоколах шифрування та інструментах безпеки. Це дозволяє не так переживати за збереження інформації. Однак все ж таки не можна повністю убезпечити обліковий запис від дій шахраїв і хакерів, особливо якщо до цього на аккаунт встановлений слабкий пароль, а питанням особистої безпеки ніхто не займається. Найчастіше в процесі злому насамперед винен власник персонального сайту в Instagram, оскільки через неуважність та довірливість пропустив важливі моменти безпеки. Щоб знати, як поводитися, якщо хтось намагається зламати аккаунт в Instagram, для початку необхідно знати ознаки, які вказують на те, що сайт намагаються зламати. Соціальні мережі, серед яких є концерн «Мета», а саме FaceBook і Instagram, є найкращим середовищем для хакерів і зловмисників. Instagram має надійні сучасні інструменти та системи безпеки, проте вони не можуть гарантувати повноцінну безпеку даних. Безпека профілю у Instagram повністю залежить від його власника. Важливо дотримуватись рекомендацій розробників у сфері безпеки та стежити за своїм обліковим записом, щоб ненавмисна недбалість не стала причиною злому сайту. У більшості випадків виникнення таких проблем можливе через неуважність користувачів. У процесі реєстрації сайт рекомендує вигадати складний надійний пароль, який стане першою сходинкою для охорони облікового запису Instagram. Якщо не звернути увагу на пароль та вигадати слабку комбінацію, хакер дуже легко зможе зламати сайт. Завжди будьте на чеку і нікому не розповсюджуйте свою конфіденційну інформацію. Зрозуміти, що вас намагаються зламати чи вже це зробили можна, виходячи з базових характеристик:
 • Ви отримували на своє ім'я повідомлення від ресурсу Instagram про підозрілі спроби входу в обліковий запис, при цьому ви подібних махінацій не робили.
 • Після стандартного входу в обліковий запис ви помітили незвичайні сторонні публікації, які ви ніколи не постили своїми руками у відкритий доступ.
 • Instagram може надсилати вам повідомлення також на електронну пошту, тому час від часу перевіряйте її, якщо маєте хоч маленьку підозру про спроби злому.
 • З вашого облікового запису надсилалися повідомлення в особисті чати передплатникам з невідомими посиланнями, хоча ви такого ніколи не надсилали.
 • При вході в обліковий запис Instagram з'являється помилка неправильно вказаного пароля або імені користувача, хоча ви переконалися, що ввели дані правильно. Ще раз перевірте ще раз дані для входу, і якщо ви впевнені, що ваш сайт зламали, необхідно приступити до спроб відновлення доступу. Для цього пройдіть процес відновлення та зміни пароля від облікового запису за допомогою прив'язаної електронної пошти або номера телефону.
 • Дуже рідко, проте таке не можна виключати, відбувається повне блокування сторінки, на яку ви не зможете потрапити. Якщо ви знаєте, що не порушували правила сервісу Instagram і не перевищували ліміту на підписки та розсилки, то немає причин для блокування сайту.
Після того, як ви переконалися в тому, що хтось намагається зайти у ваш обліковий запис у Instagram або ви не можете потрапити до свого облікового запису, насамперед важливо зробити наступні кроки:
 1. Спочатку з'ясуйте точну причину блокування або неможливості входу. Якщо ви твердо переконані, що не порушували вимоги Instagram і не постили заборонені матеріали на своєму обліковому записі, значить ваш обліковий запис став жертвою хакерської атаки. З цього випливає, що всі дані вже змінили та використовують їх для своїх корисливих цілей.
 2. Вас могли заблокувати в Instagram через публікацію заборонених матеріалів або порушення лімітів публікацій та розсилок. Бан у разі може бути як тимчасовим, і постійним. У першому випадку потрібно просто почекати пару годин чи доби, а от у другому доведеться спілкуватися з технічною підтримкою, доводячи свою невинність.
Якщо не вдається здійснити авторизацію облікового запису, можна спробувати розпочати процес відновлення облікового запису Instagram стандартним способом. Існує певний порядок скидання та зміни пароля.

Як змінити пароль в Instagram за допомогою електронної пошти:

 • Відкрийте програму Instagram на телефоні;
 • У меню авторизації є кнопка "Забули пароль?" - тисніть її;
 • Далі з'явиться вікно відновлення. Просто додайте адресу електронної пошти, на яку прив'язаний обліковий запис;
 • Зайдіть до поштового ящика, туди має прийти повідомлення від Instagram із посиланням на скидання старого пароля;
 • Перейдіть за посиланням та придумайте нову сильну комбінацію символів для пароля, підтвердіть його.
Якщо все вийшло, можете вважати, що дуже легко відбулися. Шахраї можуть в налаштуваннях облікового запису змінити адресу пошти, тоді доведеться здійснювати процедуру скидання через прив'язаний номер телефону.

Як змінити пароль від Instagram за допомогою телефонного номера?

 • Запустіть програму на телефоні та на сторінці входу Instagram виберіть «відновити пароль».
 • За параметр візьміть телефонний номер, введіть контактні дані в потрібний рядок.
 • Чекайте на відповідне сповіщення від Instagram у вигляді СМС з посиланням на анулювання пароля.
 • У вільному рядку напишіть новий надійний пароль.
 • Збережіть зміни та спробуйте знову зайти в обліковий запис.
Існують також ситуації, коли шахраї встигають змінити всі ваші персональні дані, замінюючи вашу інформацію на свою адресу електронної пошти та номер телефону. Все ж і тут є якийсь вихід - можна авторизуватися в Instagram за допомогою облікового запису соціальної мережі FaceBook. Для цього слід зробити таке:
 • Відкрийте програму Instagram на телефоні.
 • Знайдіть кнопку входу в обліковий запис через профіль у Фейсбуці.
 • Напишіть пароль та логін від Фейсбука у потрібній графі.
 • Ви зможете отримати доступ до сайту Instagram.
 • Далі відкрийте налаштування та встановіть новий пароль для входу, прикріпіть потрібну електронну пошту та номер телефону до облікового запису.
как взламывают аккаунты в инстаграм Важливо також врахувати момент, що такий спосіб може принести позитивний результат лише в тому випадку, якщо є обліковий запис у партнерській мережі Фейсбук. При цьому Instagram та Фейсбук мають бути синхронізовані один з одним, простіше кажучи – прив'язані. Зрозуміло, бувають і максимально складні ситуації, коли хакери зламують усі соціальні мережі. Порядок відновлення доступу до них зовсім інший.

Чи можна повернути зламаний обліковий запис?

Якщо всі вищезазначені методи не спрацювали, це може означати одне – зловмисники успішно змінили ваші персональні дані та прив'язали до облікового запису Instagram нові контактні відомості. У такому разі єдиним порятунком може стати звернення до служби технічної підтримки з відповідною заявою. Тут також є свій порядок дій:
 • Відкрийте програму Instagram на телефоні.
 • У меню авторизації виберіть «Запитати допомогу під час входу».
 • Вкажіть номер телефону та адресу пошти. Якщо вони всі вкрадені, доведеться прописати ім'я користувача точно з тим, як воно звучить в обліковому записі.
 • Виберіть пункт «Потрібна додаткова підтримка».
 • На дисплеї має виникнути список частих проблем. Виберіть злом сторінки.
 • Детально опишіть ситуацію, що склалася, із зазначенням особистих даних – логіном та ім'ям, персональних даних, адресою пошти, куди прийде відповідь від фахівця.
 • Надішліть запит до служби підтримки та чекайте відповіді.
Розглядаючи ваш запит, служба підтримки може додатково зажадати скановані копії документів для посвідчення особи та інших додаткових матеріалів, що можуть прискорити процес відновлення доступу до облікового запису Instagram. Залишається чекати на відповідь. Якщо ви не бажаєте проходити тривалу перевірку та тривале вирішення питання, а на вашому обліковому записі немає важливих даних, набагато простіше і швидше буде створення нового облікового запису на сайті за стандартним алгоритмом. Якщо ви отримали блокування через порушення правил, будьте готові до того, що не зможете повернути свій аккаунт – його повністю заблокують.

Що робити, якщо не можеш зайти до Інстаграма?

как взламывают аккаунты в инстаграм У вікні відновлення пароля натисніть «Потрібна додаткова допомога?» і введіть всю запитувану інформацію. Не забудьте поставити галочку на рядку «Мій обліковий запис був зламаний» і надішліть запит. Вкажіть пошту, на яку прийде відповідь від служби підтримки. Якщо відповіді немає протягом кількох діб, повторіть запит, але встановіть галочку навпроти рядка «Я забув пошту». Щоб підстрахуватися та додатково убезпечити свій акааунт, необхідно здійснити наступне:
 1. Перевіряйте актуальність пов'язаних із Instagram ресурсів;
 2. Слідкуйте за налаштуваннями безпеки облікового запису, змініть пароль на складніший, використовуючи унікальні комбінації літер та цифр з різними регістрами. Раз на 3 місяці змінюйте пароль;
 3. Увімкніть двофакторну автентифікацію;
 4. Не входьте до облікового запису з публічної мережі wi-fi і не зберігайте пароль у телефоні та браузері;
 5. Не вказуйте в шапці профілю номер телефону та пошту, на які зареєстрований обліковий запис Instagram;
 6. Якщо підозрюєте спробу злому, відразу ж змінюйте пароль облікового запису та всіх сервісів, які до нього прив'язані.
Пам'ятайте, що практично неможливо зламати обліковий запис у Instagram без допомоги власника, так що уважно слідкуйте за своїм обліковим записом.
zigzag zigzag

Зв'язатись з нами

Наші контакти

icon

icon Адреса:

ДЦ "Вулик”, вулиця Городоцька, 174, оф. 403, Львів

mail

mail Телефон:

(067) 781-73-91
mail

mail Пошта:

[email protected]